Strona główna | Szkoła | WYGRYWAMY z Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz
WYGRYWAMY z Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

Wczoraj (20 stycznia 2024) zespół SMS ZPRP I Kwidzyn zmierzył się z drużyną Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz. W składzie gospodarzy nie zabrakło kadrowiczów: Mateusza Lenckowskiego, Oskara Witczaka, Marcela Skierki i Wiktora Chrząstowskiego. Po bardzo emocjonującym początku spotkania w 20min. podopieczni Dariusza Tomaszewskiego wyszli na 3 bramkowe prowadzenie. W ostatniej minucie przed przerwą bardzo ambitnie grający zespól SMS zdobył 3 bramki z rzędu co pozwoliło schodzić na przerwę z 5 bramkową przewagą (19:14). Drugą połowę spotkania gospodarze grając dojrzale w obranie i ataku kontrolował wynik spotkania. W 49 min. Mateusz Leckowski doznał urazu lewego uda. Gospodarze nie oddał prowadzenia do końca spotkania zwyciężając 33:29.