Strona główna | Aktualności

Aktualności

WYGRANA W BARTOSZYCACH

W 13 kolejce II ligi seniorów zespół SMS ZPRP III Kwidzyn zajmujący 4 miejsce w tabeli, zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z BSMS Bartoszyce. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, podopieczni trenera Macieja Mroczkowskiego nie uniknęli jednak błędów, trzeba dodać, że w tym okresie gry bardzo dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy – Ireneusz Łonczyński (również bramkarz WKPR Masters Wesoła Warszawa kat. +55 ... Czytaj więcej »

MAMY BRĄZ MP Juniorów

W dniach 1 -2 marca 2024r. w Kielcach odbyła się FINAŁ 4 Juniorów w piłce ręcznej. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły KS VIVE Kielce (gospodarz zawodów), SPR GÓRNIK Zabrze, PORT SERVICE WYBRZEŻE i Gdańsk oraz MTS Kwidzyn Pierwszego dnia zmagań drużyna MTS-u zmierzyła się z gospodarzem turnieju KS VIVE Kielce, po bardzo emocjonującym spotkaniu zawodnicy Macieja Mroczkowskiego przegrali 30:27 (16:14). ... Czytaj więcej »

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO

W sobotnie popołudnie 24 lutego 2024 w hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Mickiewicza 56 odbył się mecz 13 kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Podopieczni Macieja Mroczkowskiego SMS ZPRP III podejmowali MKS Handball Czersk. Faworytem spotkania był wyżej notowany zespół SMS ZPRP III, który zajmuje 4 miejsce i wyprzedza o 7 punktów plasującą się na 5 miejscu drużynę z Czerska. Podopieczni ... Czytaj więcej »

WYGRANA GOŚCI

17 lutego o godz. 12:00 w Kompleksie Widowiskowo- Sportowym w Kwidzynie została rozegrana 15 kolejka I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy A. Pierwsza drużyna SMS ZPRP Kwidzyn zmierzyła się z pretendentem do awansu do Ligi Centralnej Aqua- Instal Jeziorak Iława, w którego składzie można było zobaczyć zawodników ze stażem na parkietach ORLEN SUPERLIGI: Tomasza Klingera oraz Kamila Kriegera. W składzie ... Czytaj więcej »

Derby Kwidzyna

W środowe popołudnie 14 lutego 2024 w hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Mickiewicza 56 odbył się mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Podopieczni Macieja Mroczkowskiego SMS ZPRP III podejmowali SMS ZPRP II prowadzony przez Mariusza Babickiego. Faworytem dzisiejszego spotkania był zespół SMS ZPRP II, który od początku spotkania grając mądrze i dojrzale zarówno w ataku, jak i obronie stopniowo powiększał przewagę, ... Czytaj więcej »

WYGRYWAMY z Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

Wczoraj (20 stycznia 2024) zespół SMS ZPRP I Kwidzyn zmierzył się z drużyną Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz. W składzie gospodarzy nie zabrakło kadrowiczów: Mateusza Lenckowskiego, Oskara Witczaka, Marcela Skierki i Wiktora Chrząstowskiego. Po bardzo emocjonującym początku spotkania w 20min. podopieczni Dariusza Tomaszewskiego wyszli na 3 bramkowe prowadzenie. W ostatniej minucie przed przerwą bardzo ambitnie grający zespól SMS zdobył 3 bramki ... Czytaj więcej »

Nasi zawodnicy jadą na ME do Czarnogóry

Reprezentacja Polski juniorów młodszych pod wodzą trenera Mariusza Jurasika rozegrała w trakcie trzech dni zmagań (5-7 stycznia 2024r.) w Cetniewie, turnieju kwalifikacyjnym premiowany awansem dwóch najlepszych drużyn wyłonionych spośród Polaków oraz reprezentantów Luksemburga, Izraela i Bośni i Hercegowiny do Mistrzostw Europy 2024 U18 w Czarnogórze, Pierwszego dnia zmagań Biało-Czerwoni byli młodzi zawodnicy reprezentacji  Bośni i Hercegowiny. Nasza drużyna bardzo szybko ... Czytaj więcej »

Spotkanie wigilijne SMS Kwidzyn

19 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne uczniów i pracowników naszego liceum. Pani Dyrektor Małgorzata Wróblewska złożyła wszystkim życzenia świąteczne oraz odczytała życzenia, które na jej ręce przesłał m.in. prezes ZPRP. Tym akcentem podkreślono atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Chyba wszyscy byli w tym roku grzeczni, bo każdy otrzymał upominek od Mikołaja Czytaj więcej »

SMS ZPRP III Kwidzyn- SPR WYBRZEŻE I Gdańsk

W sobotnie popołudnie (16 grudnia) zespół SMS ZPRP III Kwidzyn zajmujący 4 miejsce w tabeli II ligi seniorów, podejmował lidera rozgrywek – SPR WYBRZEŻE I Gdańsk. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, podopieczni trenera Macieja Mroczkowskiego grając mądrze i dojrzale zarówno w ataku, jak i obronie nie pozwolili powiększyć przewagi wyżej notowanemu przeciwnikowi. W tej części zawodów na szczególne wyróżnienie ... Czytaj więcej »