Strona główna | Szkoła | WYGRANA SMS ZPRP I w Tczewie.
<strong>WYGRANA SMS ZPRP I w Tczewie.</strong>

WYGRANA SMS ZPRP I w Tczewie.

16 kwietnia 2024r. został rozegrane zaległe spotkanie 14 kolejki I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy A. Pierwsza drużyna SMS ZPRP  Kwidzyn w wyjazdowym spotkaniu zmierzyła się z Sambor Latocha Agropom Tczew.  Faworytem przed spotkaniem rtego spotkania był kwidzyński zespół zajmujący w tabeli 6 lokatę (36pkt.), gospodarze zaś zajmowali 13 miejsce (14pkt.). Od pierwszego gwizdka pary sędziowskiej Łukasz LEWICKI – Piotr SERWADCZAK kwidzyńscy szczypiorniści toczyli bardzo wyrównany pojedynek, 24 minucie spotkania na tablicy wyników było 11:11. Ostatnie 6 minut I połowy należało do zawodników SMS poprawili skuteczność rzutową, dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Wiktor CHRZĄSTOWSKI oraz Kacper ŁAPIŃSKI. Kwidzynianie na przerwę schodzili z 4 bramkową przewagą (14:18). Po przerwie podopieczni D. Tomaszewskiego grali bardzo rozsądnie w obronie i dojrzale w ataku stopniowo powiększając przewagę zdobytą w I połowie spotkania. Na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry na tablicy wyników było 22:35. Dobrze dysponowany w tym dniu zespół SMS ZPRP I Kwidzyn wygrywa z Sambor Latocha Agropom Tczew 25:39.