Strona główna | Szkoła | WARMIA ENERGA lepsza od SMS ZPRP I
<strong>WARMIA ENERGA lepsza od SMS ZPRP I</strong>

WARMIA ENERGA lepsza od SMS ZPRP I

13 kwietnia 2024 o godz. 16:00 odbył się mecz 22 kolejki I ligi seniorów. Przed spotkaniem faworytem wydawał się być zespół przyjezdny WARMIA ENERGA Olsztyn przede wszystkim dlatego, że przed pierwszym gwizdkiem sędziów zajmowali wyższe miejsce w tabel I ligi grupy A (2 miejsce z dorobkiem 54pkt.) zaś zespół gospodarzy- SMS ZPRP I zajmował 7 lokatę. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, żadna z drużynie nie mogła zbudować większej przewagi niż 3 bramki. W 28 min spotkania Paweł LEWCZYK za przewrócenie biegnącego w kontrze zawodnika otrzymał karę dyskwalifikacji. Po 30 min. na tablicy wyników było 13:16 dla przyjezdnych. Po zmianie stron kwidzyńscy szczypiorniści nie wypełniali założenia taktyczne postawionych przez trenera. W 40 minucie spotkania zawodnik gości – Michał SIKORSKI został zdyskwalifikowany za uderzenie przeciwnika bez piłki w wyskoku W 55 minucie SMS po serii błędów własnych przegrywał różnicą 8 bramek. Wynik meczu był już przesądzony podopiecznym M. Babickiego udało się zniwelować przewagę do 5 bramek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 31:26 dla przyjezdnych.