Strona główna | Szkoła | Z OSTATNIEJ CHWILI!
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Dzisiaj (16 grudnia 2023r.) odbył się wyjazdowy mecz II ligi seniorów. Zespół SMS II zajmujący 3 miejsce w tabeli zmierzył się z 2 drużyną w tabeli – Silvant Handball Elbląg. Początek  spotkania był wyrównany, jednak od 5 minuty podopieczni Mariusza Babickiego stopniowo powiększali przewagę. W 15 min. drużyna z Kwidzyna prowadziła 4 bramkami.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:19. W tej części meczu wyróżniającym się zawodnikiem SMS II Kwidzyn był Kacper Łański zdobywca 4 bramek. Po przerwie nadal kwidzyńscy szczypiorniści wypełniali założenia taktyczne, które były kluczem do dzisiejszej wygranej 30:35. Rewelacyjną formę w drugiej części meczu zaprezentował Piotr Lewczyk, który rzucił 8 bramek.