Strona główna | Szkoła | SMS ZPRP III Kwidzyn- SPR WYBRZEŻE I Gdańsk
SMS ZPRP III Kwidzyn- SPR WYBRZEŻE I Gdańsk

W sobotnie popołudnie (16 grudnia) zespół SMS ZPRP III Kwidzyn zajmujący 4 miejsce w tabeli II ligi seniorów, podejmował lidera rozgrywek – SPR WYBRZEŻE I Gdańsk. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, podopieczni trenera Macieja Mroczkowskiego grając mądrze i dojrzale zarówno w ataku, jak i obronie nie pozwolili powiększyć przewagi wyżej notowanemu przeciwnikowi. W tej części zawodów na szczególne wyróżnienie zasłużyli Nikodem Arciszewski oraz Tymoteusz Dmitrzak, którzy zdobyli po 3 bramki.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:16. Po przerwie nadal kwidzyniacy wypełniali założenia taktyczne trenera Macieja Mroczkowskiego, jednak zawodnicy SMS ZPRP III po bardzo pasjonującej i wyrównanej grze musieli uznać wyższość SPR WYBRZEŻE I Gdańsk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 30:33.