Strona główna | Szkoła | SMS ZPRP I za silny dla PGE KPR Gryfino
<strong>SMS ZPRP I za silny dla PGE KPR Gryfino</strong>

SMS ZPRP I za silny dla PGE KPR Gryfino

W 24 kolejce I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy A. Pierwsza drużyna SMS ZPRP Kwidzyn podejmowała w hali przy ul. Mickiewicza 56B – PGE KPR Gryfino. Faworytem przed spotkaniem był zespół SMS wyżej plasujący się w tabeli. Od pierwszego gwizdka pary sędziowskiej Karol PIERNICKI – Robert WALCZAK kwidzyńscy szczypiorniści toczyli bardzo wyrównany pojedynek, w 15 min spotkania był remis 14:14 od tego momentu obraz gry się zmienił szczypiorniści SMS stopniowo powiększali przewagę. Pierwsza połowa meczu zakończyła się czterobramkową przewagą gospodarzy 26:22. Po przerwie dobrze grający w obronie i w ataku podopieczni pary trenerskiej D. Tomaszewski – M. Babicki powiększali swoją przewagę by zakończyć spotkanie wysokim zwycięstwem 47:37. Najskuteczniejszymi zawodnikami naszej drużyny: Piotr LEWCZYK, Paweł LEWCZYK (po 7), Marcel MAKAR (6), Wiktor CHRZĄSTOWSKI (5), a w drużynie PGE KPR Gryfino- Kamil Kostrzewa (7) i Bartosz Telenga (5)