Strona główna | Szkoła | KOLEJNA WYGRANA
KOLEJNA WYGRANA

W dzisiejszym (22. 04. 2024r.) meczu II ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy 2 , SMS ZPRP II wygrywa z MKS KRAJNA Nakło 41:31. Wynik końcowy nie do końca odzwierciedla przebieg meczu. W pierwszej połowie gra toczyła się bramka za bramkę, a do przerwy na tablicy widniał wynik 18:16 na korzyść SMS-u. Po zmianie stron obraz pojedynku uległ zmianie. Kwidzynianie poprawili skuteczność rzutową oraz grę w obronie, ponadto w bramce bardzo dobrze spisywał się Konrad Włodarczyk dzięki czemu wyszli na 7 bramkowe prowadzenie w 45 min. Do końca spotkania podopieczni Mariusza Babickiego kontrolowali wynik i stopniowo powiększali przewagę. Najskuteczniejszymi zawodnikami w tym meczu byli, w drużynie SMS-u Kwidzyn:  Dawid FRANKOWSKI (6), Paweł LEWCZYK, Marcel MAKAR, Szymon JEŻOWSKI, Kacper PŁOWIEC (po 5) i Wiktor CHRZĄSTOWSKI (4), zaś w drużynie MKS KRAJNA Nakło: Szymon MAKOWIECKI (10) i Łukasz OSIECZAK (7),