Strona główna | Szkoła | KOLEJNE ZWYCIĘSTWO
<strong>KOLEJNE ZWYCIĘSTWO</strong>

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO

W sobotnie popołudnie 24 lutego 2024 w hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Mickiewicza 56 odbył się mecz 13 kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Podopieczni Macieja Mroczkowskiego SMS ZPRP III podejmowali MKS Handball Czersk. Faworytem spotkania był wyżej notowany zespół SMS ZPRP III, który zajmuje 4 miejsce i wyprzedza o 7 punktów plasującą się na 5 miejscu drużynę z Czerska. Podopieczni trenera Mroczkowskiego nie mogli sobie poradzić w dniu wczorajszym z dobrze dysponowanym zespołem MKS Handball. Zawodnicy z Kwidzyna przez większość czasu remisowali, przed przerwą jednak dobrze zaczęli grać miejscowi i gdy na 5 minuty przed końcem trafił Tymoteusz Dmitrzak, na tablicy wyników było 17:14. Tuż przed przerwą, kolejny raz trafił Dmitrzak i to SMS Kwidzyn do przerwy prowadził 19:16.

Po zmianie stron gospodarze grając dobrze w obronie i dojrzale w ataku nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa, kontrolując grę wygrali to spotkanie 32:30.

Najskuteczniejszymi zawodnikami w zespole Macieja Mroczkowskiego byli: Tymoteusz Dmitrzak- 5 bramek, Wojciech Pietruszka- 5 bramek, Aleksander Dobrowolski- 4 bramki, Paweł Monka- 4 bramki, Nikodem Arciszewski- 4 bramki oraz Kacper Barszczewski- 4 bramki.