Strona główna | Szkoła | SMS II triumfuje nad Czarnymi Olecko.
SMS II triumfuje nad Czarnymi Olecko.

W rozegranym dzisiaj zaległym meczu 18 kolejki II ligi grupy 2 piłki ręcznej SMS ZPRP II Kwidzyn wygrywa z MLKS Czarnymi Olecko 39:20. W pierwszej połowie gra toczyła się pod dyktando gospodarzy. Dobra gra w obronie kwidzyńskiego zespołu doprowadziła w 15 minucie spotkania do 4 bramkowej przewagi (10: 6), od tego momentu podopieczni M. Babickiego rozpoczęli „festiwal strzelecki” raz po raz obnażając błędy przeciwnika, na przerwę gospodarze schodzili z 10- to bramkową przewagą (23:13). Po zmianie stron obraz pojedynku nie uległ zmianie. Kwidzynianie do końca spotkania kontrolowali wynik i stopniowo powiększali przewagę. Najskuteczniejszymi zawodnikami w tym meczu byli, po stronie Olecka: Piotr Osiecki (6), Kornel Romotowski (4), a po stronie SMS-u: Jakub DRAJEWSKI (8), Dawid FRANKOWSKI (6), Szymon JEŻOWSKI, Paweł LEWCZYK, Mateusz LENCKOWSKI i Marcel MAKAR (po 4).