Strona główna | Szkoła | 3 PUNKTY nie dla nas!
<strong>3 PUNKTY nie dla nas</strong>!

3 PUNKTY nie dla nas!

We wczorajszym meczu (20.04.24) II ligi piłki ręcznej mężczyzn SMS ZPRP III przegrywa w derbach pomorza z SPR Wybrzeże I Gdańsk 42:30. W pierwszej połowie gra toczyła się bramka za bramkę, w 20 minucie był remis 9:9, od tego momentu zespół gospodarzy stopniowo powiększał przewagę, a do przerwy na tablicy widniał wynik 18:14. Po zmianie stron obraz pojedynku uległ zmianie. Gdańszczanie narzucili swój styl oraz tempo nadal powiększając prowadzenie do 7 bramek w 45min. gry Do końca spotkania kontrolowali wynik i nadal powiększali przewagę. Najskuteczniejszymi zawodnikami w tym meczu byli, po stronie Gdańska: Gracjan Kiejdo (11) i Gracjan Wysokiński (9), a po stronie SMSu: Wojciech Pietruszka, Dawid Czerwiński, Cezary Balawejder (po 5) oraz Maciej Adamczyk (4).