Strona główna | Szkoła | Powiększa się  kwidzyńska kolonia w zespole z Koszalina.
Powiększa się  kwidzyńska kolonia w zespole z Koszalina.

Powiększa się  kwidzyńska kolonia w zespole z Koszalina.

 

Wakacje w pełni, nasi uczniowie regenerują się po wymagającym sezonie, a my spieszymy z kolejnymi informacjami dotyczącymi naszych absolwentów.  Bartek Korczak i Wiktor Biskup zasilą szeregi Kospel Gwardii Koszalin i tym samym dołączyli do Damiana Zwierza, który wcześniej zdecydował się na przenosiny do zespołu z województwa zachodniopomorskiego.

„Liczę na jak najwięcej minut spędzonych na parkiecie. Chcę grać, bo wiem, że pomoże mi to zebrać cenne doświadczenie. Najważniejsze będzie, aby jeszcze ciężej pracować i podpatrywać starszych kolegów.  W pierwszym roku chcę pokazać się  z jak najlepszej strony, aby zdobyć zaufanie trenera” – mówi Bartek, zapytany o swoje oczekiwania związane z przenosinami do Koszalina.

Skrzydłowy podkreśla, że trzy lata, które spędził w szkole ukształtowały jego charakter, a trenerzy i nauczyciele stworzyli świetne warunki do rozwoju, dlatego z optymizmem i pełną gotowością wyczekuje wyzwań, które wiążą się z grą w nowym zespole.  „Gra na pierwszoligowych parkietach pozwoliła nam zapoznać się z seniorską piłką ręczną i chociaż zdarzały się trudne momenty, to dzięki temu że byliśmy zgraną drużyną, także poza boiskiem, potrafiliśmy wyjść z opresji.”

Trzymamy kciuki za sportowy rozwój Bartka i Wiktora! Z niecierpliwością czekamy, kiedy znowu będziemy mogli podziwiać ich grę w Kwidzynie – tym razem jednak już w innych barwach.

Z chęcią odwiedzę Kwidzyn i przypomnę sobie czas spędzony w tym mieście.” – dodaje Bartek.