Strona główna | Szkoła | 3 PUNKTY WRACAJĄ DO KWIDZYNA!
<strong>3 PUNKTY WRACAJĄ DO KWIDZYNA!</strong>

3 PUNKTY WRACAJĄ DO KWIDZYNA!

W dzisiejszym meczy SMS wygrywa z Bartoszycami 43:32. Jednak wynik końcowy nie do końca odzwierciedla przebieg meczu. W pierwszej połowie gra toczyła się bramka za bramkę, a do przerwy na tablicy widniał wynik 17:16 na korzyść gospodarzy. Po zmianie stron obraz pojedynku uległ zmianie. Kwidzynianie narzucili swój styl oraz tempo gry dzięki czemu wyszli na prowadzenie w 34min. Do końca spotkania kontrolowali wynik i stopniowo powiększali przewagę. Najskuteczniejszymi zawodnikami w tym meczu byli, po stronie Bartoszyc: Szymon Możejko (9) i Kamil Sokólski (6), a po stronie SMSu: Kuba Drajewski (10) i Kuba Zuterek (7) oraz Paweł Lewczyk i Marcel Makar (po 5).
Gratulujemy naszemu zespołowi i już zapraszamy na kolejnym mecz we własnej hali w środę 17.04. z MLKS Czarnymi Olecko