Strona główna | Szkoła | Życzenia na zakończenie roku szkolnego
Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Życzenia na zakończenie roku szkolnego

 

Szanowni Rodzice, Nauczyciele!
Drodzy Uczniowie!

Wraz z milionami uczniów w całym kraju kończymy rok szkolny 2019/2020. Tegoroczne pożegnanie ze szkołą ma jednak odmienny charakter. W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie mogą odbyć się tradycyjne uroczystości. W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19 z dnia na dzień zmieniła naszą edukację. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania, by realizować kształcenie. Pracowaliście jednak wytrwale. Zaangażowaniem i determinacją pokonaliście przeciwności i możecie być dumni z osiągniętych wyników. Z przyjemnością chciałabym pogratulować Wam sukcesów w nauce i sporcie.

Tymczasem wszyscy zasłużyliście na letni wypoczynek. Nadeszły długo oczekiwane wakacje. Czas odpoczynku od nauki, książek i zeszytów.  Życzę Wam samych słonecznych dni oraz radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

Gronu pedagogicznemu pragnę podziękować za trud codziennej pracy, za wkład włożony w rozwój wiedzy, umiejętności i kształtowania  postaw naszych uczniów.

Rodzicom dziękuję za współpracę, za okazaną życzliwość i otwartość na potrzeby szkoły. 

Wszystkim Państwu życzę, aby czas wakacji był czasem wspaniałego odpoczynku, radości i nabierania sił do dalszej pracy.

Małgorzata Wróblewska        
Dyrektor Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie
– Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce