Strona główna | Szkoła | „Z tym zespołem chcę zajść jak najdalej” – z SMSu do MMTSu.
„Z tym zespołem chcę zajść jak najdalej” – z SMSu do MMTSu.

„Z tym zespołem chcę zajść jak najdalej” – z SMSu do MMTSu.

 

Ta informacja w internetowej przestrzeni pojawiła się już kilka tygodni temu, ale my cieszymy się nią jeszcze dzisiaj. Oliwier Chruściel podpisał kontrakt z MMTS Kwidzyn i od nowego sezonu będzie trenował na poziomie Superligi.

Korzystając z okazji, zapytaliśmy naszego bramkarza, jak zapatruje się na swoją najbliższą przyszłość oraz jak wspominać będzie okres nauki w SMS ZPRP Kwidzyn.

– Przede wszystkim  cieszę się, że od przyszłego sezonu zasilę szeregi superligowego zespołu, MMTS Kwidzyn. To tam chcę jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Z tą drużyną chcę zajść jak najdalej. Przyjazd do Kwidzyna to był dla mnie wielki krok naprzód. Spotkałem tutaj wielu wspaniałych nauczycieli, wychowawców i trenerów, którzy pokazali, że ciężką pracą i pozytywnym nastawieniem można wiele osiągnąć.

Pracowitość Oliwiera została nagrodzona i bramkarz pochodzący z Obornik Wielkopolskich  regularnie powoływany jest na konsultacje bramkarskie, na których razem z innymi bramkarzami z całej Polski, doskonali swoje umiejętności pod okiem m.in. Sławomira Szmala.

– 3 lata, które spędziłem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie poświęciłem nie tylko na naukę, czy kontakty z rówieśnikami. Miałem tutaj możliwość regularnych treningów, co przekładało się na moją kondycję fizyczną. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ludzi poznanych w szkole nazwać mogę „drugą rodziną” i na pewno będę dobrze wspominał ten okresmówi Oliwier.

Naszemu absolwentowi życzymy powodzenia i jak najwięcej spędzonych minut na superligowych parkietach w nowych barwach!