Strona główna | Szkoła | WYGRYWAMY w Bydgoszczy
WYGRYWAMY w Bydgoszczy

W zakończonym dzisiaj meczu wyjazdowym I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy A drużyna SMS ZPRP I wygrywa w Bydgoszczy z Abramczyk AZS UKW 27:29. W pierwszej połowie gra toczyła się „bramka za bramkę”, w 26 minucie był remis 14:14, od tego momentu kwidzyński zespół pozwolił sobie na stratę 2 bramek, jednym trafieniem tuż przed przerwą popisał się Jakub Drajewski, kwidzyński zespół na przerwę schodził z jednobramkową stratą 16:15. Po zmianie stron obraz pojedynku uległ zmianie. Podopieczni pary trenerskiej Mariusz Babicki- Maciej Mroczkowski narzucili swój styl gry, poprawili grę w obronie oraz skuteczność rzutową, by 36 minucie gry wyjść na prowadzenie. Mecz był bardzo zacięty do ostatniej minuty, jednak zespół SMS ZPRP okazał się lepszy w tym spotkaniu. Najskuteczniejszymi zawodnikami w tym meczu byli, po stronie bydgoskiej: Mikołaj STEFANIAK (absolwent SMS ZPRP Kwidzyn- 7), Paweł LASZKIEWICZ i Wiktor MUZIEWICZ (5), a po stronie SMSu: Jakub DRAJEWSKI (10), Wojciech PIETRUSZKA (5), Szymon JEŻOWSKI i Dawid FRANKOWSKI (4)