Strona główna | Szkoła | WYGRANA w Grudziądzu.

WYGRANA w Grudziądzu.

6 kwietnia 2024r. została rozegrana 21 kolejka I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy A. Pierwsza drużyna SMS ZPRP Kwidzyn w wyjazdowym spotkaniu zmierzyła się z MKS BODEGA Grudziądz. Trener Dariusz Tomaszewski w sobotnim meczu miał do dyspozycji: Jakuba GAWLIKA, Dawida URBANOWICZA, Jakuba MIKULEWICZA, Kornela DZIEDZICA, Franciszka GREGORSKIEGO, Piotra LEWCZYKA, Marcela MAKARA, Konrada KOSSA, Marcela SKIERKA, Szymona JEŻOWSKIEGO, Pawła LEWCZYKA, Kacpra ŁAPIŃSKIEGO, Jakuba DRAJEWSKIEGO. Od pierwszego gwizdka pary sędziowskiej PIECHOTA- LESZCZYŃSKI – kwidzyńscy szczypiorniści toczyli bardzo wyrównany pojedynek, 26 minucie spotkania na tablicy wyników było 15:15. Dwie minuty przed końcem I połowy dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kacper ŁAPIŃSKI. Kwidzynianie na przerwę schodzili z 2 bramkową przewagą (16:18). Po przerwie podopieczni Dariusza. Tomaszewskiego grali bardzo rozsądnie w obronie i dojrzale w ataku, kontrolując wynik. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry na tablicy wyników było 29:35. Dobrze dysponowany w tym dniu zespół SMS wygrywa z MKS BODEGA Grudziądz 33:37.