Strona główna | Szkoła | Drużyna SMS Kwidzyn rozegrała zwycięski mecz z KS Szczypiorniak Olsztyn
Drużyna SMS Kwidzyn rozegrała zwycięski mecz z KS Szczypiorniak Olsztyn

Dnia 07.03.2020 r. zawodnicy SMS-u Kwidzyn rozegrali mecz z KS Szczypiorniak Olsztyn. Początek pierwszej połowy nie należał do udanych, co skutkowało wynikiem 5:10. W 13 minucie trener Maciej Mroczkowski, biorąc czas, zmotywował chłopców do działania, dzięki czemu do pierwszej połowy osiągnęli wynik 17:16. Drugą połowę rozpoczęli brawurowo – gola rzucił Kamil Lilien. W 39 minucie nastąpiło przełamanie drużyny przeciwnej i rywale przejęli prowadzenie. Trener, ponownie biorąc czas, wytłumaczył chłopcom popełnione błędy. Do końca drugiej połowy walka była zacięta, lecz w końcówce wyszli na 2-bramkowe prowadzenie. Mecz zakończył się zwycięstwem 31:29. Nasi zawodnicy walczyli bardzo ambitnie, każdy z nich dodał swoją cegiełkę do wygranej, a na boisku zaobserwować można było współdziałanie i wzajemną mobilizację. Powoli widać, że ich ciężka praca na treningach przynosi efekty.